Markprøve Springer Parsøg: Mesterskab - Ravnholt (Fyn)

Resultat

Navn Hund Fører Deltager nr. Resultat Gun's choice
E5AA814E-B49C-45A5-84C6-149F5DA82A95 Frank Nørby Gunsmoor Gundogs Hurricane Frank Nørby #1 Bestået
Jill til FT spaniels Lars og Malene Meincke Springerdale Bally Cullane Lars Meincke #2 Ikke bestået
Default Image Square Michael Frank Rasmussen UK FTCH Barcudwen Mambo af Blackmoor Michael Frank Rasmussen #3 Ikke bestået
Default Image Square Mikael Jensen Sweepstake Heidi Mikael Jensen #4 Ikke bestået
E89C3615-2957-4F43-A364-8D5E3F0D5B14 Frank Nørby DK FTCH Gunschoice Duncan af Gunsmoor Frank Nørby #5 Ikke bestået
Default Image Square Bo Danmark Vestergaard Wilderness Jenny Bo Danmark Vestergaard #6 Ikke bestået
lexi 1 Mikael Jensen Eborakon Aloisia Mikael Jensen #7 Ikke bestået
Default Image Square Tommy Bugge Firefeet Rita Tommy Bugge #8 Bestået
Default Image Square Josephine Mortensen Gort Anika Josephine Mortensen #9 4. Vinder
Default Image Square Jesper Pedersen Springerdale Moors Kildale Jesper Pedersen #10 1. Vinder
Default Image Square Kasper Bruun Windhoeks Cognac Kasper Bruun #11 Ikke bestået
Default Image Square Morten Nielsen Springerdale Moss Morpheus Morten Nielsen #12 Ikke bestået
78840352_737360033438303_2090054291665453056_o Jacob Berg Odbjerg Chandler af Bakketoft Jacob Berg #13 Ikke bestået
976FA7B4-E9DA-4A18-8455-2B040C37236D Kurt Dalum Kristensen DK FTCH Borrikanni Flush af Dalumore Kurt Dalum Kristensen #14 Ikke bestået
Default Image Square Lars Lang Sihan Barney Lars Lang #15 Bestået
Default Image Square Michael Frank Rasmussen Helmsway Hero af Blackmoor Michael Frank Rasmussen #16 Ikke bestået
Default Image Square Michael Frank Rasmussen Blackmoor Luke Michael Frank Rasmussen #17 3. Vinder
Default Image Square Lars og Malene Meincke Springerdale Kinniside Colleen Lars Meincke #18 Ikke bestået
Default Image Square Michael Frank Rasmussen UK FTCH Deepfleet Sanchez af Blackmoor Michael Frank Rasmussen #19 Bestået
Daisy 1. vinder på Gavnø gods 11-10-2020 Per Jensen DK FTCH Møllevang Daisy Per Jensen #20 Bestået
Default Image Square Michael Frank Rasmussen FTCH Sliabh Sunset af Blackmoor Michael Frank Rasmussen #21 Ikke bestået
Default Image Square Anders Nygård Pyrrhic Bakari af Dauntless Anders Nygård #22 2. Vinder
Default Image Square hans-jørn Hansen Flora Xanthosoma hans-jørn Hansen #23 Ikke bestået
uni1 Morten Nyrup Flora Wasabia Morten Nyrup #24 Bestået

Prøvelederen

Benjamin Olsen

Dommer

Thomasodbjerg
Thomas Dyre Odbjerg
Jesperfrandsen
Jesper Frandsen
Mortenboegeskovbrok
Morten Bøgeskov Brok
Brian Madsen
Brian Madsen